Saulės zuikučiai 2016

Apie „Saulės zuikučius 2016“
Nuostatai 2016
Etapai 2016
Dalyviai 2016
Rezultatai 2016
Rėmėjai 2016

Naujienos

ĮVYKO SAULĖS ZUIKUČIAI 2016...
KVIEČIAME Į KONKURSO FINALĄ!
Skelbiami tarpiniai balsavi...
Balsavimas prasidės po pusf...
Kviečiame į festivalį „Saul...
„Saulės zuikučiai 2012" pus...
Kviečiame į "Saulės zuikuči...
„Saulės zuikučiai 2011" lai...
"Saulės zuikučių 2011" pusf...
Susitikime pusfinalyje!

Saulės zuikučiai 2013

Apie „Saulės zuikučius 2013“
Nuostatai 2013
Etapai 2013
Dalyviai 2013
Rėmėjai 2013

Saulės zuikučiai 2012

Apie „Saulės zuikučius 2012“
Nuostatai
Etapai
Dalyviai
Rezultatai
Rėmėjai

Saulės zuikučiai 2011

Apie „Saulės zuikučius 2011“
Nuostatai
Etapai
Dalyviai
Rezultatai
Rėmėjai

"Saulės zuikučių 2011" pusfinalis!

 

2011 m. kovo 12 d. laisvalaikio ir prekybos centre „Panorama“ įvyko visų lauktas teatralizuoto šokio konkurso „saulės zuikučiai 2011“ pusfinalis. Jame pasirodė per atranką VIMS mokykloje geriausiai pasirodę 8 kolektyvai. Renginį vedė žymusis Žygimantas Stakėnas, o gera nuotaika užkrėtė pusfinalį atidariusios mažosios pop dainavimo studijos Hey atlikėjos. Į sceną vienos po kitų žengė vaikų grupės su savo pasirodymais. Kolektyvai stebino savo išradingumu, kostiumų ir dekoracijų įvairove. Ko tik čia nebuvo – ir smagių šokių, ir vaidybos, ir išmonės. Nuoširdumu ir linksmais spektakliukais vaikai pavergė visų širdis. Pasirodymus atidžiai stebėjo vertinimo komisija: šokių studijos įkūrėja, profesionali šokėja Kristina Piekautaitė, VIMS mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Riaukienė, muzikologė Laimutė Užkuraitienė, dėstytoja, moterų ansamblio „Eglė“ vadovė Eglė Juozapaitienė, VIMS mokyklos direktorius Saim Sayin, režisierė, knygų iliustratorė Algima Butautienė ir VIMS teatro studijos vadovė, aktorė Joana Čižauskaitė.


Buvo išties sunku nuspręsti, kokie penki kolektyvai pateks į finalą. Kol komisija tarėsi,scenoje skambėjo muzika ir dainavo Hey mergaitės „Hey Saulytės“. Žygimantas Stakėnas vaikams pateikė žaidimą – suvaidinti lapelyje užrašytą gyvūną. Žaidėjams buvo įteikti prizai. Sceną puošė geltoni, kaip saulės zuikučiai balionai su VIMS mokyklos ir konkurso emblemomis. Jie po renginio buvo išdalinti žiūrovams. Galiausiai buvo paskelbti kolektyvai, patekę į paskutinį etapą – finalą. Taigi, kovo 26 d. pasirodys:


„Žilvinukas” (l/d „Žilvinėlis”)

„Coliukė” (l/d „Coliukė”)

„Ežiukai” (l/d „Eglutė”)

„Vėtrungėlė” (l/d „Vėtrungė”)

„Rūtelė” (l/d „Rūta”).


Iškritę kolektyvai nebuvo nuskriausti – jie gavo rėmėjų įsteigtų prizų ir saldainių. Vadovėms įteiktos padėkos už kruopščiai ir atsakingai parengtus šokio mini-spektaklius. Patekusias grupes į finalą palydėjo žiūrovų aplodismentai, įteikti VIMS linksmieji balionai bei, žinoma, saldainiai. Iki susitikimo finale! Tikimės dar spalvingesnių akimirkų, dar daugiau šypsenų, dar talentingesnių ir originalesnių pasirodymų!