Saulės zuikučiai 2016

Apie „Saulės zuikučius 2016“
Nuostatai 2016
Etapai 2016
Dalyviai 2016
Rezultatai 2016
Rėmėjai 2016

Naujienos

ĮVYKO SAULĖS ZUIKUČIAI 2016...
KVIEČIAME Į KONKURSO FINALĄ!
Skelbiami tarpiniai balsavi...
Balsavimas prasidės po pusf...
Kviečiame į festivalį „Saul...
„Saulės zuikučiai 2012" pus...
Kviečiame į "Saulės zuikuči...
„Saulės zuikučiai 2011" lai...
"Saulės zuikučių 2011" pusf...
Susitikime pusfinalyje!

Saulės zuikučiai 2013

Apie „Saulės zuikučius 2013“
Nuostatai 2013
Etapai 2013
Dalyviai 2013
Rėmėjai 2013

Saulės zuikučiai 2012

Apie „Saulės zuikučius 2012“
Nuostatai
Etapai
Dalyviai
Rezultatai
Rėmėjai

Saulės zuikučiai 2011

Apie „Saulės zuikučius 2011“
Nuostatai
Etapai
Dalyviai
Rezultatai
Rėmėjai

„Saulės zuikučiai 2011" laimėjo „Vėtrungėlė"
Šį savaitgalį, kovo 26 d., Vilniaus prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“ įvyko ilgai lauktas „Saulės zuikučių 2011“ baigiamasis renginys – finalas. Jame dalyvavo geriausiai pasirodę 5 darželinukų kolektyvai. Renginį vedė ir flintastiška nuotaika visus dalyvius ir žiūrovus užkrėtė kapitonas Flintas su savo dainomis bei humoru, o renginio pabaigoje koncertavo vaikų pamėgtas Bartas.
Ikimokyklinukai dar labiau žavėjo savo sugebėjimais, jų pasirodymai buvo dar linksmesni ir labiau uždegantys. Komisijos nariams buvo dar sunkiau nuspręsti, kuriam gi kolektyvui suteikti pirmąją vietą, nes kiekvienas jų buvo vertas nugalėtojų vardo.
Garbingą komisiją sudarė VIMS mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Riaukienė, trupės „Teatriukas” aktorius ir režisierius Žilvinas Ramanauskas, muzikologė Laimutė Užkuraitienė,režisierė, knygų iliustratorė Algima Butautienė ir Renata Janušonienė – linijinių šokių įkūrėja Lietuvoje.

  • Savo spalvingu nuotaikingu pasirodymu pirmąją vietą iškovojo l/d “Vėtrungės” kolektyvas “Vėtrungėlė” su pasirodymu “Katinėlis ir gaidelis”;
  • Antrosios vietos laimėtojai – “Rūtelės” kolektyvas su šokio spektakliu “Vilkas ir septyni ožiukai”;
  • Treti – “Žilvinuko” vaikučiai su vaidinimu “Laumutė”;

Publikos simpatijų prizą ir daugiausia taškų balsuojant www.sauleszuikuciai.lt svetainėje laimėjo kolektyvas “Ežiukai” ir spektaklis “Vilkas ir ožiukai”.
Visi dalyviai buvo apdovanoti rėmėjų isteigtais prizais, dovanų kuponais bei knygelėmis. Prizinių vietų nugalėtojams buvo įteiktos specialiai šiam konkursui sukurtos statulėlės. Kiekvienam kolektyvui ir jų vadovėms, paruošusioms mažuosius scenai, taip pat komisijos nariams įteiktos organizatorių padėkos.
Skambant Barto dainoms buvo dalinami “Saulės zuikučių 2011” ir “VIMS – Vilnius International Meridian School” mokyklos balionai. Nė vienas kolektyvas tądien neliko nuskriaustas, darželinukų pasirodymus lydėjo nuoširdus publikos palaikymas ir aplodismentai, juos rėmė ir nemažos kiekvienos grupės sirgalių komandos.  Džiugu, kad “Panoramos” scenoje ir tarp žiūrovų vyravo šventiška nuotaikinga atmosfera, skambėjo dainos ir juokas.
Sveikiname visus finalistus ir laukiame pasirodant kitų metų “Saulės zuikučių” konkurse!