Saulės zuikučiai 2016

Apie „Saulės zuikučius 2016“
Nuostatai 2016
Etapai 2016
Dalyviai 2016
Rezultatai 2016
Rėmėjai 2016

Naujienos

ĮVYKO SAULĖS ZUIKUČIAI 2016...
KVIEČIAME Į KONKURSO FINALĄ!
Skelbiami tarpiniai balsavi...
Balsavimas prasidės po pusf...
Kviečiame į festivalį „Saul...
„Saulės zuikučiai 2012" pus...
Kviečiame į "Saulės zuikuči...
„Saulės zuikučiai 2011" lai...
"Saulės zuikučių 2011" pusf...
Susitikime pusfinalyje!

Saulės zuikučiai 2013

Apie „Saulės zuikučius 2013“
Nuostatai 2013
Etapai 2013
Dalyviai 2013
Rėmėjai 2013

Saulės zuikučiai 2012

Apie „Saulės zuikučius 2012“
Nuostatai
Etapai
Dalyviai
Rezultatai
Rėmėjai

Saulės zuikučiai 2011

Apie „Saulės zuikučius 2011“
Nuostatai
Etapai
Dalyviai
Rezultatai
Rėmėjai

Balsavimas prasidės po pusfinalio!

Mieli festivalio „Saulės zuikučiai 2013“ dalyviai,

Rytoj, kovo 23 d., kviečiame į VIMS mokyklą dalyvauti pusfinalyje. Kolektyvai, patekę į finalą, bus paskelbti www.vims.lt ir www.sauleszuikuciai.vims.lt tinklalapiuose ir už labiausiai patinkantį finalistą galėsite atiduoti savo balsą!
Aktyviai dalyvaukite!

Kviečiame į festivalį „Saulės zuikučiai 2013“

 

Apie festivalį „Saulės zuikučiai 2013“. VšĮ „VIMS – International Meridian School“ organizuoja Vilniaus miesto ikimokyklinių įstaigų priešmokyklinių grupių teatralizuoto šokio festivalį „Saulės zuikučiai 2013“.


Festivalio apibrėžimas. Pasirodymo metu atskleidžiama konkreti mintis/idėja ar istorija. Šokama, plastiškai judama, taip pat gali būti dainuojama. Šis pasirodymas – tai žaidimas, kuris turi vystyti artistinius gebėjimus bei suteikti teigiamų emocijų. Pasirodymo netu gali skambėti keli žodiniai intarpai (3-5 sakiniai ar žodžiai), muzika taip pat gali būti su žodžiais. Šokio metu muzikinį žanrą siūloma keisti tiek kiek norima, tokiu būdu galima labiau sudominti žiūrovus.


Tema. Šie mokslo metai mūsų mokykloje – mandagumo ir kultūringumo metai. Tai akcentuodami ir skatindami, siūlome Vilniaus ikimokyklinio ugdymo įstaigoms bendradarbiauti mokant vaikučius išgirsti, įsiklausyti, pakartoti tai, kas gražu ir gera. Tad skelbiame festivalio ,,Saulės zuikučiai 2013” temą: ,,Mandagumo šalis“.


Festivalio tikslai.

Skiepyti mandagaus, kultūringo elgesio įgūdžius.

Mokyti vaikus draugiškumo.

Sąlygoti įvairiapusį asmenybinį ir sociokultūrinį vaiko augimą.

Sudaryti galimybes realizuoti kūrybinės veiklos idėjas teatralizuotu šokiu.

Mokytis perteikti istoriją kūno kalba.

Ugdyti pasitikėjimą savimi.

Mokytis reikšti savo emocijas pagal muziką.

 

„Saulės zuikučiai 2012" pusfinalis

2012 m. kovo 10 d. VšĮ „VIMS – International Meridian School“ mokykloje įvyko ilgai lauktas Vilniaus miesto ikimokyklinių įstaigų teatralizuoto šokio konkursas „Saulės zuikučiai 2012“.

Jame dalyvavo net 16 kolektyvų iš įvairių miesto lopšelių–darželių. Visus nustebino kolektyvų išradingumas, spalvingi pasirodymai ir dekoracijų gausa. Šiemet kvietėme dalyvius pasiruošti tema „Gero kelio!” Džiaugiamės tais, kurie atsakingai ir kruopšiai parinko mini spektaklius, atsižvelgdami į renginio temą. Kolektyvų pasirodymus vertino garbinga komisija: VšĮ „VIMS – International Meridian School“ direktorius Saim Sayin, VIMS direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Riaukienė, VIMS muzikos mokytoja Tatjana Kostiukienė, VIMS dailės mokytoja, režisierė Algima Butautienė ir Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato kelių policijos valdybos administracinės veiklos skyriaus komisarė inspektorė Aistė Dijokaitė.

Sveikiname visus dalyvavusius ir kviečiame su organizatoriais ir finalo dalyviais susitikti finale, kovo 24 d. 12 val. PC Panoramoje, Saltoniškių 9.